Şöförlü Araç Kiralama Hizmetleri

Şöförlü Araç Kiralama

Her alanda yaygın bir şekilde tercih edilen otomobiller günümüzün en çok kullanılan ulaşım yöntemleri arasında yer almaktadır. Her kişiye göre farklı deneyim ve tecrübe gerektiren araç sürüşü farklı illere göre değişiklik gösterebilir. Turizm ve Taşımacılık alanlarında faaliyet gösteren firmamız ; Toplantı,Konferans ve iş görüşmelerinizde tercih edebileceğiniz yüksek model araçları ile şöförlü araç kiralama hizmetleri vermektedir. Ankara’yı iyi derece bilen şöförlerimiz talepleriniz doğrultusunda istenilen yerde siz gelmeden sizi karşılar. İstekleriniz doğrultusunda gün boyu yolculuklarınız esnasında hizmetinizde olur. Taşımacılık alanlarında birden fazla firmanın yer alması özellikle müşterilerimizin fiyat araştırmaları yapmalarında etkili olmuştur. Öncelikle şöförlü araç hizmeti alacağınız firmanın referanslarını ve belgelerini kontrol etmeniz oldukça önemlidir. Her sektörde olduğu gibi Turizm sektöründe de vergi levhasız hizmet vermeye çalışan korsan firmalar bulunmaktadır.

Şöförlü Araç kiralama taleplerinizde Ekonomik,Lüks ve Vip araç sınıfından tercih edeceğiniz ürünün ödemesiniz online olarak 3d kredi kartı sistemi sayesinde firmamızdan yapabilirsiniz. Araçlarımızın bakımları aylık olarak düzenli bir şekilde yapılmaktadır. Mevsimsel değişikliklere göre yazlık ve kışlık lastikleri bulunmaktadır. Vip araçlarımızda zaman geçirmeniz için Tv,Dvd,Masaj koltukları, Sıcak ve Soğuk içeçek servisimizde yer almaktadır.

soforluotokiralamaankara

Teknolojinin gelişmesi ile beraber güvenlik düzeyi oldukça yüksek olan araçların sayısı her geçen gün artış göstermektedir. Firmamız müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda filosunu her dönem yenileyerek şöförlü kiralık araç hizmetlerinden daha memnun bir şekilde ayrılmanızı hedeflemektedir. Şehir merkezine oldukça uzak bir konumda yer alan Esenboğa havalimanından ücretsiz olarak şöförlü araç müşterilerimize karşılama seçeneğimiz bulunmaktadır.

FİLOMUZDAN RESİMLER

En Çok Tercih Edilen Araçlar

Volkswagen Caravella 5+1 Vip
Mercedes E350
Volswagen Passat